Дольче і Габбана можуть закрити бізнес через штраф в 400 млн євро — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Дольче і Габбана можуть закрити бізнес через штраф в 400 млн євро

Особисті фінанси
764
Знамениті італійські дизайнери Доменіко Дольче і Стефано Габбана заявили про загрозу закриття свого бізнесу в разі, якщо їх зобов’яжуть виплатити призначений судом штраф в 400 млн євро.
Дольче і Габбана, яких суд визнав винними в ухиленні від сплати податків, заперечують, що займалися махінаціями. Модельєри також зізналися, що гроші для них не мають особливого значення. Однак якщо обвинувальний вирок, що зобов’язує їх виплатити багатомільйонний штраф, набуде чинності, Дольче і Габбана змушені будуть закрити свою справу.
“Ми закриємося. Що ще вдіяти в даній ситуації? Ми не зможемо чинити опір. Це неможливо”, – заявив Домініко Дольче.
Стефано Габбана також розповів про те, як люди підтримують їх. “Одна жінка зупинила мене на вулиці. “Я ніколи не купувала ваші сукні і мені не подобається ваш стиль, але я з вами”, – сказала вона. Зрозумійте, ми не хочемо бути Жанною д’Арк і піднімати повстання проти податкових органів. Просто в цій ситуації з нами вчинили несправедливо”, – зазначив модельєр.
Нагадаємо, що суд Мілана визнав Дольче і Габбану винними в ухиленні від сплати податків на суму близько 1 млрд євро. За версією слідства, Dolce & Gabbana займалися фальсифікацією податкових документів.
Модельєрів засудили до 1 року і 8 місяців в’язниці кожного, а також зобов’язали виплатити штраф у 400 млн євро. Тим часом у засуджених ще є можливість оскаржити вердикт, а тому у судовому розгляді рано ставити крапку. Враховуючи складність і тривалість процесу апеляції, дизайнери навряд чи опиняться за гратами в найближчі кілька років.
Ця історія почалася ще в 2004 р., коли модельєрів викрили в створенні в Люксембурзі компаній Dolce & Gabbana і Gado, за допомогою яких модельєри нібито реалізовували схеми з ухиляння від податків.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас