635
США втратять $ 11,2 млрд на порятунку General Motors
— Фондовий ринок
Влада США зможе компенсувати витрати на порятунок найбільшого автомобілебудівного концерну країни General Motors Co, якщо продадуть свій пакет з 14% акцій компанії за 95,51 дол за акцію.
Зараз вартість однієї акції становить 36,76 дол, що в три рази нижче необхідного рівня. Якщо уряд США продасть папери за цією ціною, то зможе отримати 6,9 млрд дол, однак збиток від порятунку компанії складе 11,2 млрд дол.
Влада США в 2009 р. надавала компанії фінансову допомогу в розмірі 49,5 млрд дол, в іншому випадку, General Motors Co. довелося б провести процедуру банкрутства.
У листопаді 2010 р. Міністерство фінансів США провело IPO GM, скоротивши свій пакет акцій з початкових 61% до 33%. Влада країни має намір вийти з капіталу компанії в квітні 2014.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
McDonald’s запустив сервіс замовлень у додатку
Стартову ціну найбільшого в Україні виробника комутаційної техніки знижено вдвічі — деталі
США та Китай досягли домовленості щодо продажу TikTok
Укрпошта презентувала нову поштову марку «Мова» (фото)
BlaBlaCar зменшив максимальний сервісний збор на 13%
Доходи Euroclear від російських активів знизилися на 25%
