Щедрою рукою: держшахтам підняли фінансування у півтора рази — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Щедрою рукою: держшахтам підняли фінансування у півтора рази

Енергетика
310
Президент Віктор Янукович підписав прийнятий Верховною Радою 4 липня закон, що передбачає збільшення обсягу фінансування зарплат співробітникам державних вугледобувних підприємств та оплати використання цими підприємствами електроенергії на 5,5 млрд грн до 15,39 млрд грн. Про це йдеться на офіційному сайті Верховної Ради.
“Закон повернуто з підписом Президента 23.07.2013”, – наголошується в повідомленні. Крім того, цим же законопроектом передбачається виділення 0,92 млрд грн на розвиток екстреної служби швидкої допомоги, зокрема, на придбання медичного автотранспорту. Згідно з пояснювальною запискою, цей законопроект спрямований на стабілізацію роботи державних вугледобувних підприємств, недопущення зростання соціальної напруженості в шахтарських регіонах і реалізацію закону про екстрену медичну допомогу в частині першочергових завдань з оновлення парку медичних автомобілів закладів охорони здоров’я системи екстреної медичної допомоги.
На думку автора законопроекту, це дозволить виконувати норматив прибуття бригад швидкої допомоги на місце події.
Як повідомлялося, в грудні 2012 року Президент Віктор Янукович схвалив виділення 7 801,848 млн грн на підтримку вугледобувних підприємств, зокрема на часткове покриття витрат у собівартості готової товарної вугільної продукції в 2013 році.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас