Компанія, яка управляє Формулою-1, законно ухилилася від сплати податків на десятки мільйонів фунтів стерлінгів - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Компанія, яка управляє Формулою-1, законно ухилилася від сплати податків на десятки мільйонів фунтів стерлінгів - ЗМІ

Світ
321
Компанія, яка управляє Формулою-1, зуміла законним шляхом уникнути сплати податків у десятки мільйонів фунтів стерлінгів, пише газета The Independent.
У 2011 році компанія, підконтрольна британському мільярдерові Берні Екклстоуну, виплатила у вигляді податків до бюджету Великобританії лише близько $ 1,5 млн при виторзі в $ 1,5 млрд. При цьому середній щорічний прибуток компанії становить близько $ 470 млн.
Звичайна ставка податку на прибуток корпорацій у Великобританії складає 24% від загальної суми прибутку. Команди-учасники чемпіонату з автоперегонів не платять податків, оскільки вони витрачають всі гроші на розробку і розвиток гоночних автомобілів, що, відповідно до британського законом, дає їм таке право.
Сама корпорація Формула-1, основним акціонером якої є зареєстрована в Люксембурзі CVC Capital, отримує прибуток з плати за проведення гонок, доходи від телевізійних трансляцій, а також рекламних і спонсорських відрахувань. Основну частину виручки отримують зареєстровані на британській території Formula One World Championship і ще 13 з 30 компаній, які входять до складу Формули-1.
Серйозно оптимізувати свої податкові виплати в Британії мультинаціональної корпорації вдалося завдяки складній системі позик між цими 13 компаніями і зареєстрованими в офшорах підприємствами групи. З відома Державного управління з податкових і митних зборів, процентні платежі по таких позиках не обкладаються податками.
У той же час компанія-засновник Формули-1 – Delta Topco – зареєстрована на острові Джерсі, який знаходиться у володінні британського монарха, проте не входить до складу Королівства та має власні податкові правила. Останні дозволяють компанії нічого не платити з податку на прибуток.
Нагадаємо, що країни-учасниці Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) мають намір радикально переглянути систему податкових угод та схему боротьби з ухиленням великих компаній від сплати податків.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас