Оренда київських офісів у другому півріччі буде дешевшати - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Оренда київських офісів у другому півріччі буде дешевшати - експерт

Нерухомість
348
В умовах високої вакантності і несприятливої економічної ситуації вартість оренди офісів у Києві до кінця року буде знижуватися.
Про це повідомила прес-служба консалтингової компанії CB Richard Ellis (CBRE).
«За оцінками експертів CBRE в Україні, в умовах високої вакантності і на тлі несприятливої економічної ситуації до кінця року не очікується поліпшення ситуації на ринку офісної нерухомості. Велика кількість вільних площ на ринку продовжить сприяти зростанню конкуренції між об’єктами і чинити тиск на орендні ставки у бік зниження», – йдеться в повідомленні.
Аналітики відзначили, що в другому кварталі поточного року на ринок офісної нерухомості Києва було виведено всього два професійні об’єкти – бізнес центр Silver Breeze на Лівому березі Києва та невелика офісна будівля на вул. Б.Хмельницького в центрі міста. Як результат, загальний стік офісної нерухомості на ринку збільшився до 1,48 млн кв. м.
За даними CBRE, на тлі зростання нової пропозиції і превалювання транзакцій, зумовлених переїздом компаній або/та консолідацією офісного простору (а не розширенням займаних площ) вакантність на ринку офісної нерухомості зросла до 27,1%. Індикативна орендна ставка на найкращі приміщення залишалася на колишньому рівні – 33$ (без ПДВ та операційних витрат).
Як повідомлялося, середня заявлена вартість оренди офісних приміщень Києва в травні в порівнянні з квітнем поточного року, за даними агентства нерухомості Real Druzi, зросла на 4,8% до 19,7 дол за кв. м.
При цьому найбільший попит припадав на офіси економ-класу площею від 30 до 80 кв. м і офісні приміщення бізнес-класу площею від 150 до 300 кв. м.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас