Motorola презентувала нову серію смартфонів на Android (ФОТО) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Motorola презентувала нову серію смартфонів на Android (ФОТО)

Технології&Авто
1337
Компанія Motorola у вівторок, 23 липня представити три нових смартфони з лінійки Droid: Ultra, Maxx і Mini.
Особливість Droid Ultra – тонкий корпус (товщина апарату – 7,18 міліметра). Droid Maxx вирізняє здатність до 48 годин працювати від батареї, в той час як головна властивість Mini – компактні розміри, заявили представники Motorola. Діагональ екрану у Droid Ultra і Droid Maxx становить п’ять дюймів, у той час як у Droid Mini – 4,3 дюйма.
Відомо, що у всіх трьох апаратах використовується восьмиядерна платформа Motorola X8. До її складу входять два обчислювальних і чотири графічних ядра. Ще два ядра відповідають за контекстуальні обчислення і обробку природної мови.
Смартфони прийдуть на зміну апаратам з лінійки Droid RAZR, що вийшов в 2012 році. У Motorola відзначили, що нові пристрої випереджають своїх попередників на 24 відсотки за потужністю процесора і на сто відсотків – по продуктивності графіки.
Серед функцій пристроїв особливо наголошується Touchless Control (“Безконтактне управління”) – вона дозволяє взаємодіяти з апаратом голосом, не торкаючись рукою до екрану. Смартфон постійно перебуває в очікуванні команд від користувача; щоб “розбудити” його, потрібно сказати фразу “Ok Google Now”.
Motorola презентувала нову серію смартфонів на Android (ФОТО)
Продажі смартфонів почнуться в серпні. У США всі три апарати будуть продаватися з контрактом стільникового оператора Verizon. Droid Mini буде коштувати 99 доларів, Droid Ultra – 199 доларів, а Droid Maxx – 299 доларів.
Motorola презентувала нову серію смартфонів на Android (ФОТО)
Компанія Motorola Mobility з 2012 року належить Google, однак після приєднання вона зберегла керівництво і бренд. Смартфони Droid стануть не єдиною “літньою” новинкою Motorola: очікується, що 1 серпня компанія представить апарат Motorola X – потужний смартфон на Android з невисокою (від 299 доларів без контракту) ціною.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас