Україна цього року може увійти до десятки найбільших експортерів курятини - Арбузов — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна цього року може увійти до десятки найбільших експортерів курятини - Арбузов

Аграрний ринок
471
Україна в поточному році може увійти до десятки найбільших експортерів курятини.
Про це перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов заявив на засіданні Кабінету міністрів у середу, 24 липня.
Він зазначив, що збільшення обсягу експорту курятини буде забезпечено за рахунок отримання права виробниками цієї продукції направляти її в країни Європейського Союзу.
«Те, що українські виробники курятини отримали можливість експортувати свій товар в європейські країни, сприяє розширенню географії для експорту. Цього року Україна має всі шанси увійти до десятки світових лідерів з експорту курятини», – сказав Арбузов.
Він також зазначив, що в Україні відзначено зростання виробництва яловичини з початку року на 1,4%, свинини – на 7,1%, курятини – 14,2%.
Як повідомлялося раніше, за словами міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка, українські птахівницькі компанії, які отримали право на експорт м’яса птиці в країни Європейського Союзу, зможуть до кінця 2013 року поставити на цей ринок не менше 50 тис. тонн курятини.
Україна може почати експортувати продукцію птахівництва до країн Європейського Союзу з 24 липня 2013 після набрання чинності затвердженого Єврокомісією переліку українських підприємств, що мають на це право.
При цьому право на постачання продукції птахівництва отримали чотири підприємства: «Миронівська птахофабрика», «Миронівський м’ясопереробний завод «Легко», « Птахофабрика «Снятинська Нова» (входять в агрохолдинг «МХП) і «Агромарс»(ТМ «Гаврилівські курчата»).
В асоціації «Союз птахівників» очікують, що в 2013 році сумарний експорт продукції птахівництва може зрости до 140 тис. тонн з 80 тис. тонн у 2012 році.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас