У Росії підвищили податок на дорогі автомобілі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Росії підвищили податок на дорогі автомобілі

Світ
364
З 1 січня 2014 року в Росії з легкових автомобілів вартістю від трьох мільйонів рублів буде стягуватися підвищений транспортний податок. Відповідний закон, підписаний президентом Володимиром Путіним, розміщений на порталі правової інформації.
У статтю 362 Податкового кодексу Росії внесені зміни, відповідно до яких з машин вартістю від трьох до п’яти мільйонів рублів буде стягуватися податок з коефіцієнтами 1,1, 1,3 і 1,5 (залежно від року випуску).
Для автомобілів вартістю від п’яти до десяти мільйонів рублів буде стягуватися податок з коефіцієнтом 2, для машин вартістю від 15 мільйонів рублів – з коефіцієнтом 3.
Вартість автомобіля буде визначати Мінпромторг на підставі митних даних, відомостей про угоди і іншої статистики.
Законопроект про податок на розкішні автомобілі був схвалений Держдумою на початку липня цього року. Спочатку планувалося стягувати підвищений податок з автомобілів дорожче п’яти мільйонів рублів, однак до другого читання документ виправили, знизивши планку до трьох мільйонів.
В уряді протягом декількох років велося обговорення нових податків для заможних росіян. Планувалося ввести в тому числі окремий податок на розкіш, проте від цієї ідеї згодом відмовилися.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас