Міндоходів пропонує знизити ПДВ до 9% і скасувати пільги на податок — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Міндоходів пропонує знизити ПДВ до 9% і скасувати пільги на податок

Казна та Політика
3989
Знизити податок на додану вартість (ПДВ) з 1 січня 2014 року з 17% до 9% і одночасно скасувати пільги з цього податку, а також ввести в якості компенсації податок з обороту зі ставками 1% і 2% пропонує Міністерство доходів і зборів України.
“Від впровадження проекту нормативного акта передбачається збільшення надходжень до бюджету приблизно на 22 млрд грн”, – наголошується в пояснювальній записці на сайті Міндоходів з одночасним зазначенням, що “витрати суб’єктів господарювання відсутні”.
Міністерство додає, що правила визначення доходів і витрат будуть наближені до правил нарахування податкових зобов’язань та податкового кредиту з ПДВ шляхом скасування правила “першої події” та впровадження методу нарахувань, відбудеться уніфікація первинних документів бухгалтерського обліку з документами податкового обліку (податкової накладної). Крім того, будуть створені передумови для спрощення форми та порядку заповнення податкової звітності з ПДВ.
“Запровадження норм законопроекту сприятиме зниженню податкового навантаження на сумлінних платників податків, забезпечення умов для формування фінансових ресурсів, достатніх для виконання конституційно закріплених функцій держави, дозволить збільшити надходження до бюджету, забезпечить поліпшення адміністрування ПДВ”, – вважає Міндоходів.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас