У київському метрополітені інтернет буде платним - КМДА
— Казна та Політика
766
Послуга Wi-Fi в метро повинна бути платною, а технічні умови розподілу зон вже готові.
Таку заяву зробив заступник голови міськадміністрації Михайло Костюк.
“Ми вже сформували технічні умови щодо зон, які можуть бути покриті доступом в інтернет. Наприклад, на території ескалаторів покриття не буде, тому що зона підвищеної небезпеки. Місце проходу турнікета – теж”, – заявив Костюк.
Таким чином для інтернету залишається тільки посадкова територія на станціях і місця в потягах.
Нагадаємо, минулого року повідомлялося, що безкоштовний Wi-Fi в Київському метрополітені має з’явитися до кінця травня 2013 року.
За матеріалами: Комсомольска правда в Україні
Поділитися новиною
