В Україні може подорожчати вся техніка з підтримкою Wi-Fi — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні може подорожчати вся техніка з підтримкою Wi-Fi

Особисті фінанси
3851
Нацкомісія з регулювання зв’язку та інформатизації збирається включити пристрої, що підтримують Wi-Fi, до переліку товарів, імпорт яких має узгоджуватися з Українським державним центром радіочастот.
Зараз пристрої з модулем Wi-Fi можна ввозити без отримання дозволу відомства. Однак незабаром такий документ знадобиться, якщо в країну ввозиться партія з більш ніж чотирьох пристроїв.
“Дозволи будуть платними – 10 грн з кожного пристрою (які, швидше за все, будуть перекладені на покупців). Причому платити доведеться не тільки офіційним імпортерам, але й пересічним українцям, які купують техніку в закордонних інтернет-магазинах”, – зазначає видання.
Зокрема, доплатити доведеться при ввезенні планшетів, комп’ютерів, бездротових клавіатур і мишок, 3D-окулярів, принтерів, веб-камер, моніторів та іншої побутової техніки з Wi-Fi.
Введення плати пояснюють тим, що через масове розповсюдження такої техніки діапазон Wi-Fi виявився сильно “засмічений” радіосигналами. Це, зокрема, заважає інтернет-провайдерам якісно надавати послуги бездротового інтернет-доступу. Найбільше перешкод створюють домашні роутери.
Процес введення додаткової плати при імпорті Wi-Fi пристроїв може зайняти три місяці.
За матеріалами:
Капітал
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас