У Китаї почався відтік іноземного капіталу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Китаї почався відтік іноземного капіталу

Світ
1079
Китай зіткнувся з відтоком іноземного капіталу в червні на тлі уповільнення економічного зростання і зміцнення юаня, що сприятиме кредитній кризі в країні і буде негативно відбиватися на всій банківській системі.
Хоча кредитна криза значно ослабла з минулого місяця, так як Центральний банк Китаю “вливав” кошти на міжбанківський ринок, за допомогою якого банки кредитують один одного, відтік капіталу викликається побоювання з приводу стану банківської та фінансової системи країни.
Чистий відтік іноземного капіталу в червні було зафіксоване вперше з листопада минулого року. Чистий обсяг продажу іноземної валюти Народним банком Китаю та фінансовими установами склав 412 млрд юанів ($ 6,71 млрд). У травні чистий обсяг купівлі склав 66,86 млрд юанів.
Найбільший обсяг як покупок, так і продажів, здійснюється Центральним банком, а аналітики розглядають ці дані в якості одного з ключових показників припливу і відтоку іноземного капіталу.
На думку експертів, скорочення покупок валюти пов’язане з падінням експорту на 3,1% у червні порівняно з аналогічним періодом минулого року, що відображає слабкий попит за кордоном і жорсткіші вимоги до торговельної звітності.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас