Ахметов придбає частку в двох залізорудних родовищах в Кривому Розі за $20 млн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ахметов придбає частку в двох залізорудних родовищах в Кривому Розі за $20 млн

Особисті фінанси
719
Металургійний холдинг “Метінвест”, який контролюється Рінатом Ахметовим, за $ 20 млн купує 49% кіпрської компанії Black Iron (Cyprus), що володіє ліцензією на розробку двох родовищ залізної руди в Кривому Розі – Шиманівського та Зеленівського.
Про це повідомляє прес-служба холдингу.
Мажоритарним власником Black Iron (Cyprus) залишається канадська Black Iron, яка продовжить керувати родовищами, однак Ахметов отримує опціон на збільшення своєї частки до 51%. Він може бути реалізований протягом року після того, як видобуток на Шиманівському родовищі вийде на плановану потужність виробництва 9,2 млн тонн концентрату на рік.
Для досягнення цих показників “Метінвест” і Black Iron мають намір інвестувати більше $ 1 млрд у відповідності зі своїми частками. “Виходячи з визначених у ТЕО загальних капітальних інвестицій у розмірі $ 1094 млн і припускаючи, що реалізація проекту буде повністю фінансуватися за рахунок випуску додаткових акцій Black Iron (Cyprus), майбутній внесок “Метінвесту” в розвиток проекту Шиманівського родовища може зрости до $ 536 млн”, – наголошується в повідомленні.
Операція буде завершена після отримання необхідних регуляторних дозволів, зокрема від Антимонопольного комітету України.
Нагадаємо, “Метінвест” є найбільшою українською компанією. У нього входять металургійні та гірничорудні підприємства, розташовані в Україні, країнах Європи та США. Мажоритарним акціонером компанії є Рінат Ахметов, його молодшими партнерами по металургійному бізнесу є Вадим Новинський, який переміг на виборах до Верховної Ради по округу в Севастополі, а також Володимир Бойко, що кілька років тому обміняв контроль над ММК ім. Ілліча на частку в “Метінвесті”.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас