Начальник УМВС Херсонщини прогнозує, що активістам на дорогах "настане кінець" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Начальник УМВС Херсонщини прогнозує, що активістам на дорогах "настане кінець"

Казна та Політика
7482
Начальник УМВС Херсонської області Валерій Литвин вважає контроль громадських активістів за дотриманням законодавства співробітниками ДАІ абсурдом. Про це Литвин заявив 22 липня на засіданні колегії УМВС.
“Постійні провокації з боку членів так званого «Дорожнього контролю». Це взагалі абсурд. Я думаю, що коли-небудь настане цьому кінець, оскільки те, що відбувається з працівниками ДАІ ні в одній країні не заохочується”, – сказав Литвин.
Крім того він звернувся до голови обласної ради Віктора Пелиха з проханням, щоб облрада виступити із законодавчою ініціативою щодо заборони залучення працівників міліції до охорони публічних політичних заходів.
Своє прохання Литвин проілюстрував недавнім протистоянням в Херсоні «свободівців» і комуністів під час приїзду до обласного центру Ірини Фаріон.
«Ось, наприклад, наведу нещодавній випадок: «Свобода»з одного боку, а комуністи з іншого; але при цьому б’ють міліціонерів», – зазначив Литвин.
Своїм особистим розпорядженням Литвин вже заборонив залучати до охорони масових політичний заходів в області бійців спецпідрозділу «Беркут», пояснивши, що це «не властиве їм завдання».
Як повідомлялось, згідно з даними МВС, за останні десять років за перевищення влади або службових повноважень засудили 642 міліціонерів.
Нагадаємо, Amnesty International вважає, що кількість скарг щодо злочинів міліції в Україні збільшується через безкарність правоохоронців.
За матеріалами:
Тиждень.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас