Ймовірний дефолт в Україні, поліомієліт з Ізраїлю і часовий ліміт перекриття доріг для кортежів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ймовірний дефолт в Україні, поліомієліт з Ізраїлю і часовий ліміт перекриття доріг для кортежів

Енергетика
1336
Пропонуємо вашій увазі найцікавіші цифри і цитати понеділка, 22 липня.
- Імовірність дефолту в Україні збільшилася до 44,25%
- Надходження до зведеного бюджету перевищили 204 млрд. гривень
- Alpha Bank продав свій дочірній банк в Україні “Астра Банк” за 82 мільйона євро
- Україна в травні 2013 року імпортувала з Росії та Європи природного газу на суму $343,925 млн
- Загальний держборг країн єврозони зріс до 92,2% ВВП
“Попереду важка осінь. І ось тут в уряду виникне дилема: кого принести в жертву – бюджетників або валютний курс. Для задоволення одних потрібно друкувати гривню, а для стабільності валютного курсу цього робити не можна”
Старший аналітик інвесткомпанії “Арт Капітал” Олексій Андрейченко про перспективи будівництва десяти великих центрів з переробки автомобілів в Україні
“Для створення десяти центрів знадобиться близько 70 млн євро. Займатися створенням пунктів прийому, ймовірно, на базі своїх дилерів, будуть українські автовиробники, продукція яких звільняється від сплати утилізаційного збору. Для утилізації, швидше за все, будуть залучати сторонні організації, щоб вийшов ефект масштабу, хоча, можливо, найбільші автовиробники самі займуться утилізацією на своїх виробничих потужностях”
“Виявлення вірусів в країні свідчить про розширення географічної зони циркуляції протягом тривалого періоду часу. ВООЗ оцінює ризик подальшого міжнародного розповсюдження дикого вірусу поліомієліту з Ізраїлю на рівні від помірного до високого”
“Багато киян є жертвами того, що при проїзді так званих VIP-персон співробітники ДАІ за півгодини перекривають рух на дорогах. Ми пропонуємо за три хвилини до проїзду перекривати рух і відновлювати його через три хвилини після проїзду. Цього достатньо для того, щоб ескорт проїхав досить швидко і без будь-яких загроз”
“Ми підтверджуємо наш прогноз з падіння промвиробництва в українській промисловості на 1,5% цього року. На поточний момент ми не бачимо внутрішніх драйверів для зростання, оскільки кон’юнктура експортних ринків залишається несприятливою. Більше того, статистика промвиробництва підтверджує наші очікування щодо спаду ВВП у другому кварталі як мінімум на 1,3% в річному вираженні”
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас