Похолодання зіпсує картоплю, депутат облради викрав 0,5 млрд. грн - підсумки понеділка — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Похолодання зіпсує картоплю, депутат облради викрав 0,5 млрд. грн - підсумки понеділка

788
Похолодання зіпсує картоплю
Зниження нічної температури може вплинути на врожайність томатів. Про це під час брифінгу повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда. “Це стосується також картоплі та баштанних культур. Зниження температури і підвищення вологості позитивно впливає на розвиток хвороб. Тому є ризик, що в деяких регіонах картопля, томати і баштанні культури можуть бути заражені, наприклад, фітофторозом”, – зазначив М.Кульбіда.
P.S. Що не кажіть, а така низька температура для липня – не зовсім логічна. Ось природа і пристосовується до результатів нашого втручання в її життя…
Кабмін готовий надати серйозні знижки лоукостам
Міністерство інфраструктури України готове до запровадження програми мотивації для міжнародних лоу-костів, бажаючих працювати в українських аеропортах, заявив перший заступник голови відомства Костянтин Єфименко. “Міністерство інфраструктури визначило чітку позицію: ми хочемо, щоб потужна інфраструктура наших аеропортів, створена напередодні проведення Євро-2012, була максимально завантажена. Сьогодні ми готові ввести програму мотивації, яка спрямована на залучення в аеропорти трансферних пасажирів і передбачає серйозні знижки – аж до 80% – на пасажирський збір, на зліт і посадку повітряних суден в українських аеропортах, для нових рейсів”.
P.S. Добре, що до того, що потрібно було зробити ще років 5 тому, наш Кабмін додумався хоч зараз. Весь світ давно літає на лоукостах.
Депутат Київської обласної ради викрав 0,5 млрд. гривень
Міліція розслідує незаконне заволодіння депутатом Київської обласної ради та його спільниками банківськими кредитами на 500 млн гривень. До складу групи входило понад 20 осіб з числа громадян України: працівники банківських установ, керівники приватних підприємств. Очолював її директор декількох приватних підприємств Київської області, за сумісництвом депутат Київської обласної ради.
P.S. Гарні у нас депутати – якщо слуга народу з облради краде 0,5 млрд, то скільки ж тоді крадуть нардепи?(((
Китайський дефолт на ринку облігацій
Рейтингові компанії Китаю активно скорочували рейтинги емітентів облігацій у червні, що говорить про можливу хвилю дефолтів на ринку облігацій на тлі уповільнення другої за розміром економіки у світі. Всього минулого місяця були знижені рейтинги 38 емітентів, свідчать дані Guotai Junan Securities. “Уряд не може врятувати всіх. У майбутньому зниження рейтингів може поширитися на інші облігації, особливо на ті, які значною мірою залежать від підтримки з боку центральних або місцевих органів влади,” – сказав аналітик Guotai Junan Сюй Ханфей.
P.S. Китайська влада продовжує грати в ринкову економіку своїми традиційними методами. Ні, для КНР це дуже навіть непогано. А ось для решти всього світу – не дуже.
Українцям потрібно більше працювати
Зростання промислового виробництва у червні порівняно з травнем поточного року обумовлене великою кількістю робочих днів в червні, і промисловість продовжує спад, вважають опитані експерти.
«Зростання в порівнянні з травнем виправдане, так як кількість робочих днів у червні була дещо більшою”, – прокоментував начальник сектору ринкових досліджень “Українського кредитно-рейтингового агентства” (UCRA) Віктор Шулик.
P.S. Тобто, якщо наприклад “придумати” у серпні 5 днів вихідних, а у вересні жодного – в наявності буде помітне “покращення” у виробництві. Як вам така ідея?
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас