Польщі не вистачає сезонних працівників з України - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Польщі не вистачає сезонних працівників з України - ЗМІ

Світ
456
Польським садівникам не вистачає сезонних працівників з України, яким цього року важче приїхати на роботу до Польщі через виникнення труднощів з отриманням польських віз.
Про це повідомляє польське інформаційне агентство РАР з посиланням на главу Асоціації польських садівників Мирослава Малишевського.
“Ми хочемо, щоб вони приїжджали, а вони хочуть працювати у Польщі, але бар’єр – в консульствах”, – сказав він, зазначивши, що проблеми виникли у зв’язку з початком видачі віз в Україні через посередницьку компанію.
Малишевський заявив, що існує багато порушень при видачі віз, назвавши серед них “штучні черги” на подачу документів і введення додаткових оплат за більш швидку видачу віз.
“Часто у людей, які хочуть приїхати до Польщі на роботу, немає достатньо грошей, щоб зробити собі візу”, – пише РАР.
Глава асоціації заявив, що має намір звертатися в польське Міністерство закордонних справ і в консульства в Україні з проханням створити окрему чергу для людей, які хочуть приїхати на сезонні роботи до Польщі.
Малишевський також повідомив, що на сезонних роботах у садах можна заробити у польських роботодавців від 1,65 до 1,9 євро на годину, зауваживши, що працівники також отримують безкоштовне житло.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас