ЗМІ визнали Донецьк найпривабливішим містом для бізнесу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ визнали Донецьк найпривабливішим містом для бізнесу

Казна та Політика
558
Донецьк другий рік поспіль стає найпривабливішим для бізнесу містом в Україні.
“Рейтинг відображає привабливість українських міст для компаній, що працюють на споживчому ринку. Київ не увійшов у дослідження: – ми дивимося на регіони з точки зору інвестора зі столиці або іноземного інвестора”, – пише видання.
Як зазначаэться, виданя вибирало міста (з населенням понад 200 тисяч осіб) за сумарною кількістю балів, отриманих за п’ятьма групами показників, а саме – людський капітал, купівельна спроможність, інвестиційний клімат, економічна стійкість, інфраструктура і комфорт.
Другу сходинку рейтингу посіла Одеса, третю – Львів. На четвертому місці опинився Дніпропетровськ, а замикає п’ятірку найкращих для бізнесу міст – Харків.
У цілому містам рейтингу є куди рости: за інтегральним показником лідер набрав тільки 85 балів зі 100 можливих, відзначає видання.
“Столиця Донбасу продовжує благоустроюватися, а наявність в ній штаб-квартир кількох найбільших роботодавців країни служить магнітом для талантів з інших регіонів, включаючи Київ”, – пише видання.
Як зазначається у рейтингу, Донецьку ще є до чого прагнути в плані інфраструктури.
“Місто відстає від інших великих міст за кількістю торговельних площ на душу населення. Неважливо йдуть справи з відкритістю для інвесторів і загальним бізнес-кліматом, що робить Донецьк залежним всього від пари циклічних галузей і бізнес-груп”, – йдеться у матеріалі.
Ще одне активне за змінами місто – Вінниця – піднялося в рейтингу на кілька сходинок. Вінниця – одна з лідерів за темпами зростання середньої зарплати і обсягів реалізації промислової продукції. У плані впровадження різних інновацій, у тому числі системи електронного управління, Вінниця може слугувати прикладом не лише для інших обласних центрів, а й для столиці.
“Правда, наявність Wi-Fi в трамваях не робить місто інфраструктурно привабливим. У Вінниці старий аеропорт, замало готелів та торгових площ”, – пише видання.
За матеріалами:
Forbes.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас