Наближається тотальна перевірка мінімальної ЗП: чи вірять методам Мінсоцполітики читачі FINANCE.UA — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Наближається тотальна перевірка мінімальної ЗП: чи вірять методам Мінсоцполітики читачі FINANCE.UA

Особисті фінанси
4428
Зовсім скоро “під роздачу” можуть потрапити не тільки ті українці, які заробляють і купують багато (пам’ятаємо про податок на розкіш, великі квартири і т.п.), а й ті, які отримують мінімальну зарплату. Ну і їхні роботодавці, само собою, подібні перевірки мають намір провести Міністерство соцполітики і Міністерство доходів і зборів, заявила минулого тижня міністр соціальної політики Наталія Королевська.
“Ми зараз об’єднуємо зусилля служб зайнятості, Пенсійного фонду та інспекції з праці, тісно співпрацюємо з Міністерством доходів і моніторимо кожну вакансію і людей, які отримують мінімальну зарплату. Всі структури отримали завдання йти і знайомитися з цими людьми, розмовляти з роботодавцем, чому у людини мінімальна зарплата”, – розповіла вона.
За даними Королевської, в Україні “мінімалку” отримують 1,8 млн осіб. Більшість з них, як вважає міністр, потрапляють під систему, коли їм платять мінімальну зарплату, а решту видають у “конвертах” для мінімізації податків.
Якої думки про такі ініціативи наші читачі – завжди цікаво дізнаватися. Пропонуємо вам коментарі читачів FINANCE.UA. Орфографія і пунктуація збережені.
Hxbbgaf – відірвалися від реальності – думають, що всі – мільйонери. Повно сезонних робіт, де, коли не сезон, співробітників якщо не звільняють, то вони сидять на минималці. Вахтери, сторожі, робота в селах, робота не бий лежачого…
AVD – Цікаво, а суддям, депутатам, митникам та іншим тотальна перевірка не загрожує?
GorKy – Королевська підкреслила, що з такими роботодавцями “проводитиметься робота для того, щоб лояльними методами стимулювати їх підняти зарплату.” – Нічого не нагадує? Сексі герл свої методи щодо стимулювання і підйому переносить на економіку)))
Конрад Карлович – А що слабо саму мінімалку підняти до 3500 грн? І проблем не було б. Мінімалка на те й дана – що можна. А у нас виходить – ніззя!
Valois – У 90 вів свій бізнес, і ніяк зрозуміти не міг, чому аби заплатити працівникові 100 $, я повинен віддати державі при цьому 150 $. Давно вже працюю на “Дядю”, але щось мені підказує, що глобально нічого не змінилося.
Може Мінсоцполітики варто дійсно задуматися про те, що одними перевірками тут не відбудешся? Ось, читачі вже і рівень мінімальної зарплати пропонують підняти – чим не вихід?
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас