Політична криза Португалії: економіка падає, а рятувати нікому — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Політична криза Португалії: економіка падає, а рятувати нікому

Світ
579
У Португалії пройшли переговори з врегулювання політичної кризи і завершилися провалом. Таким чином, програма з порятунку економіки ставиться під сумнів.
Правляча коаліція і опозиція так і не знайшли спільну мову. Президент Португалії Анібал Каваку Сілва заявив, що уряд прем’єр-міністра Педро Пассос Коельо буде залишатися на своєму посту до закінчення терміну повноважень в 2015 р., і знову підтвердив, що проти дострокових виборів.
Президент намагається отримати підтримку парламенту, щоб виконати програму жорсткої економії, без якої отримання чергового траншу допомоги від зовнішніх кредиторів неможливе.
Нагадаємо, що Португалія довгий час була зразком для наслідування з проведення заходів жорсткої економії, однак політична криза, що виникла на початку літа, може поставити хрест на успіхах уряду.
Ринки не могли залишити це без уваги, і минулого тижня прибутковість по десятирічних облігаціях становила майже 7%. Занадто багато для країни, яка планувала наступного року повернутися на відкритий ринок.
У минулий понеділок комісія кредиторів повинна була почати чергову перевірку виконання поставлених завдань, однак влада Португалії попросили перенести її на місяць. Таким чином, восьма і дев’ята перевірки повинні пройти в серпні і вересні відповідно.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас