Навіщо переплачувати за квартири в новобудовах? — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Навіщо переплачувати за квартири в новобудовах?

898
Купівля квартири – це важлива подія в житті будь-якої сім’ї. До даного питання слід поставитися дуже серйозно. Перше, що потрібно для себе вирішити: в якому саме будинку придбати квартиру – на вторинному ринку або в новобудові?
Існує цілий ряд, як переваг, так і недоліків новобудов. Перш за все, Ви можете самостійно спланувати дизайн своєї майбутньої квартири, при необхідності зробити перепланування. Однак з іншого боку, в новобудові Ви отримуєте квартиру з повною відсутністю будь-якого ремонту. Все доведеться робити самостійно, а це додаткова витрата грошей і часу.
Таким чином, перевага квартири на вторинному ринку незаперечна. По-перше, це наявність ремонту – таким чином, Ви зможете або нічого не змінювати, або обійтися лише косметичним ремонтом. По-друге, немає необхідності розбиратися з опаленням, електрикою, встановлювати двері, купувати сантехніку і займатися багатьма іншими речами.
Крім того, слід брати до уваги той факт, що від покупки квартири до реального заселення пройде чималий проміжок часу. Нерідко він може досягати 2-3 років, так як купувати квартиру в новобудові вигідніше саме на етапі будівництва. Заселятися ж можна тільки після того, як будинок буде зданий в експлуатацію – а цей процес може тривати рік і більше.
З вищесказаного випливає, що на сьогоднішній день можна придбати досить хорошу квартиру в не нових будинках, і при цьому тільки виграти.
На вторинному ринку не буває «недобудови», таким чином, ризик того, що Ви натомість обіцяної затишною і просторої квартири отримаєте лише договір, зводиться до мінімуму. Саме з цієї причини досить багато людей віддають перевагу вторинному ринку.
На порталі Bank.mesto.ua представлено більше 3000 об’єктів банківської нерухомості по всій Україні за доступними цінами. Для тих, хто не може придбати квартиру за свої гроші, існує можливість оформлення кредиту на вигідних умовах.
Завдяки зручному пошуку, Ви зможете швидко і легко знайти відповідний варіант. Крім того, Ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними на нашому сайті та отримати безкоштовну консультацію висококваліфікованих фахівців.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас