До Китаю у світі ставляться гірше, ніж до США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

До Китаю у світі ставляться гірше, ніж до США

Світ
576
Незважаючи на те, що багато хто вважає Китай майбутнім лідером світової економіки, фінансова міць дорого обходиться КНР. Згідно з дослідженням, проведеним центром Pew Research Global Attitudes Project, тільки половина з опитаних жителів різних країн ставиться до Китаю позитивно.
У той час як іншого світового лідера – США – підтримують 63% опитаних. На думку більшості, Вашингтон поважає інтереси інших країн, а Китай часто приймає односторонні рішення і не дотримується прав людини.
За даними дослідження, 70% респондентів вважають, що США забезпечують цивільні права, про Китай так думають 36% учасників соціологічного опитування.
Найгірше до КНР ставиться Японія, на другому місці серед “китайських ненависників” – Туреччина, а за нею йде Італія. При цьому позитивно відгукуються про КНР жителі Росії, Греції, Лівії, Тунісу, Йорданії, Єгипту, Палестини та Аргентини.
Японія найгірше ставиться до Китаю через територіальні суперечки, які останнім часом загострилися.
У європейських державах вважають, що саме Китай є зараз провідним світовим економічним лідером. Так, у Великобританії і Німеччині понад 50% опитаних в захваті від економічних успіхів КНР.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас