Литовська мільйонер відмовився платити за комунальні послуги — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Литовська мільйонер відмовився платити за комунальні послуги

Особисті фінанси
998
У Литві колишній секретар міністерства економіки, мільйонер Аніцетас Ігнотас відмовляється платити за комунальні послуги.
Ігнотас і його дружина мають квартиру у Вільнюсі. За комунальні послуги, за інформацією порталу вони не платять уже кілька років. Сума боргу становить 2,9 тисячі літів (приблизно 1,1 тисячі доларів).
Факт заборгованості підтвердив глава Асоціації жилтовариства вільнюських багатоквартирних будинків Юозас Антанайтіс. За його словами, мільйонер відмовився платити, посилаючись на те, що не укладав ніякого договору з жилтовариством. «Мені це здається дивним. Я сказав: пан Ігнотас, напевно, знає, що ніякі договори між жилтовариствами і його членами не складають. А відносини будуються на постановах і прийнятих рішення », – зазначив Антанайтіс.
Сам Ігнотас, до якого журналісти звернулися за коментарями, давати пояснення відмовився. Він заявив, що це його особиста справа.
Раніше, як зазначає портал, Аніцетас Ігнотас був викритий в зловживанні повноваженнями в той період, коли він працював у міністерстві економіки. У червні суд визнав його винним і зобов’язав виплатити штраф у 13 тисяч літів (приблизно п’ять тисяч доларів). Адвокат Ігнотаса пообіцяв оскаржити вирок.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас