Мінрегіон похвалився скороченням в 6 разів кількості дозвільних процедур у будівництві — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінрегіон похвалився скороченням в 6 разів кількості дозвільних процедур у будівництві

Казна та Політика
282
Зараз кількість дозвільних процедур на будівництво скоротили в 6 разів, зменшилися також і терміни оформлення документів. Про це під час тематичного семінару на тему “Дозвільні та погоджувальні процедури у будівництві” сказав Директор Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону Ігор Соколов.
“На сьогоднішній день вже можна оформити пакет документів не більше ніж за 5 процедур, термін проходження яких становить близько 20 днів. Раніше для отримання дозволів треба було пройти 32 процедури, які займали майже рік”, – сказав І. Соколов.
Разом з цим, за словами Радника з правових питань Міжнародної фінансової корпорації Сергія Глущенка, поліпшення інвестиційного клімату України неможливе без створення належних умов у будівельній галузі.
“Будь-які інвестиції, які надходять в державу, тим чи іншим чином стосуються будівництва, незалежно від сектора економіки, в який вони спрямовані. Саме тому ми працюємо над спрощенням тих процедур, які заважають залучати ці інвестиції”, – сказав С.Глущенко.
Нагадаємо, за словами експертів, в Україні на сьогодні є всі можливості та передумови для збільшення темпів та обсягів будівництва.
“Ми маємо достатньо хорошу базу вітчизняних будівельних матеріалів, новітні технології, які дозволяють будувати більш якісне і одночасно доступне житло. І, що найголовніше – у нас є попит на житло. Є абсолютно всі передумови для того, щоб принаймні вдвічі наростити темпи і обсяги будівництва, у нас сьогодні вони є”, – сказав президент “Київміськбуду” Ігор Кушнір.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас