За 5 років в Україні збільшать кількість ІТ-спеціалістів в 4 рази — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За 5 років в Україні збільшать кількість ІТ-спеціалістів в 4 рази

Казна та Політика
966
Завдяки збільшенню держзамовлення, кількість українських фахівців IT-галузі за п’ять років зросте в чотири рази. Про це повідомили в прес-службі уряду.
Так, у Кабміні нагадали, що в травні поточного року було прийнято рішення про збільшення на 50% обсягу держзамовлення на підготовку студентів для високотехнологічних галузей економіки: інформатики, системного аналізу, комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії, програмної інженерії, системної інженерії, автоматизованих та комп’ютерно- інтегрованих технологій, мікро-і наноелектроніки, безпеки комунікаційних та інформаційних систем, телекомунікації, систем технічного захисту інформації, управління інформаційною безпекою і т.д.
“Зведений обсяг фінансування на освітні цілі передбачений у розмірі 24,7 млрд грн, що на 5,6% більше, ніж у 2013 році. Завдяки таким діям, кількість фахівців IT-галузі за п’ять років зросте в чотири рази”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, за словами експертів, для розвитку України галузь інформаційних технологій є найбільш перспективною. Вже найближчим часом буде розроблена Державна програма розвитку IT-галузі.
“В Україні буде розроблена Державна програма розвитку IT-галузі. Вона повинна бути комплексною, взаємопов’язаною і враховувати роль регіонів, оскільки на їх рівні теж можливо багато чого. Харків у цьому плані є хорошим прикладом і займає, можливо, одне з перших місць в країні. Необхідно поширювати по всіх регіонах досвід таких міст, як Харків, Львів, Київ”, – зазначив віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко.
Нагадаємо, у Верховній Раді України поки зареєстровано законопроект, який дозволить стимулювати розвиток вітчизняних ІТ-компаній. За словами голови Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, податкові стимули, передбачені законопроектом № 2063, дозволять вивести з “тіні” українські ІТ-компанії.
“Зміни до Податкового кодексу, які ми пропонуємо в законопроекті, дозволять створити привабливий бізнес-клімат в області ІТ і високих технологій. І тоді українські розробки і стартапи стануть цікавими як для внутрішніх інвесторів, так і для іноземних компаній”, – переконаний парламентарій.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас