У Римі поліція затримала 37 громадян Грузії, що входили в унікальну банду злодіїв-домушників — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Римі поліція затримала 37 громадян Грузії, що входили в унікальну банду злодіїв-домушників

Кримінал
1389
В італійській столиці поліція знешкодила велике угруповання грабіжників, які здійснювали крадіжки з проникненням в житло. Всього в банду входили понад 50 уродженців Закавказзя, у тому числі жінки.
У ході спецоперації в Римі карабінерами були схоплені 34 чоловіки і три жінки. Всі вони виявилися громадянами Грузії.
Як зазначає Giornalettismo, злочинці проникали в будинки в Римі і його околицях, не залишаючи слідів злому на замках останнього покоління. “Ідеальні” відмички, імовірно, виготовлялися в Грузії і звідти надходили злочинцям до Італії. У справі фігурують десятки кримінальних епізодів.
При обшуках у затриманих вилучено викрадене золото і срібло, гроші, годинники, портативні комп’ютери на загальну суму близько двох мільйонів євро. Значна частина викраденого повернута потерпілим, пише SkyTG24.
За останні місяці це вже друга масштабна спецоперація в Італії з затримання грузинських злодіїв. У березні були спіймані 14 членів того ж грузинського злочинного угруповання.
Додамо, що спіймані злочинці використовували техніку так званого “кі бампінга” (від англійського key bumping – “удари по ключу”). Вона полягає в тому, щоб зафіксувати ключ в певному положенні, а потім кількома ударами по ньому вивести з ладу запірну систему. Причому відеоінструкції, як зламувати таким чином замки, можна знайти в інтернеті. Такий спосіб злому замка використовується з 1970-х років.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас