Американський мегаполіс Детройт оголосив про банкрутство — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Американський мегаполіс Детройт оголосив про банкрутство

Світ
3417
Міська влада Детройта подали прохання про банкрутство. Це найбільший випадок банкрутства муніципального утворення в США. Заборгованість міста може досягти 18,5 млрд дол. Дефіцит міського бюджету становить 380 млн дол.
Формальне прохання про початок процедури про визнання фінансової неспроможності було подано до спеціального федерального суду США з банкрутства. Ініціатором подібного кроку став кризовий керуючий міста Кевін Орр. Він намагався домовитися з кредиторами Детройта, серед яких пенсійні та профспілкові фонди, про радикальної реструктуризації та скорочення заборгованості, однак зазнав невдачі.
Прохання про банкрутство містить посилання на статтю про захист прав банкрута. Останнє було схвалено губернатором-республіканцем штату Мічіган Ріком Снайдером. “Цілком очевидно, що фінансові складності Детройта не можуть бути дозволені без подібного прохання. Це єдино можлива альтернатива”, – вважає політик.
У разі схвалення судом прохання міста про банкрутство, майно Детройта буде пущено з молотка для погашення боргів.
В Адміністрації Президента США Барака Обами заявили, що уважно відстежують ситуацію в Детройті.
Ще в середині червня повідомлялося, що Детройт частково припинив обслуговування заборгованості в 18,5 млрд дол. Із загальної заборгованості в 18,5 млрд дол незабезпеченими є 11,5 млрд дол. Втрати власників застрахованих і забезпечених облігацій будуть менше, проте точні цифри поки не розголошуються.
Експерти Fitch і S&P прогнозували, що підсумкове банкрутство Детройта майже неминуче. Банкрутство автомобільної столиці США призведе до підвищення вартості запозичень для його рідного штату Мічіган.
Детройт вважається центром американської автомобільної індустрії. У самому місті і його околицях розташовані штаб-квартири “великої трійки” – концернів GM, Ford і Chrysler. З 1950 р. населення міста скоротилося з 1,7 млн ​​до 700 тис. чоловік. Серйозний занепад Детройта почався в 1970-1980 рр.. у зв’язку з кризою американської автомобільної промисловості.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас