В Англії через аномальну спеку померли близько 760 осіб — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Англії через аномальну спеку померли близько 760 осіб

Світ
755
В Англії через аномальну спеку загинули вже до 760 осіб, говорить дослідження Лондонської школи гігієни і тропічної медицини.
Очікується, що спека може тривати ще до 10 днів, і кількість смертей ще зросте. Найбільша небезпека чекає на людей, у яких слабке серце і хронічні хвороби, пов’язані з диханням. До групи ризику належать діти і літні люди.
Тим часом компанії, що поставляють воду в будинки британців, закликали громадян раціонально витрачати цей ресурс. За їх словами, через спеку споживання води сильно підвищився, що призводить до високого навантаження на водопровідні системи. У деяких місцях напір у кранах помітно знизився.
Аномальна спека триває у Великобританії вже близько тижня, а в деяких частинах країни з суботи, 13 липня, тримається температура вище 30 градусів Цельсія. У середу, 17 липня, був побитий рекорд 2006 року по тривалості періоду з високою температурою. У той же день в Лондоні стовпчики термометрів піднялися до 32 градусів.
У 2003 році через сильну спеку в Європі загинули тисячі людей. Зокрема, у Франції померли 15 тисяч осіб. У Великобританії в те літо через спеку померли 2 тисячі осіб.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас