Уряд хоче працевлаштувати півмільйона українців в 2013 році — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд хоче працевлаштувати півмільйона українців в 2013 році

Казна та Політика
548
Мінсоцполітики планує працевлаштувати 490 тис. безробітних в 2013 році. Про це заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська.
«Ми чітко поставили цільові показники. У 2013 році потрібно працевлаштувати близько 490 тисяч безробітних, у 2014 – більше 500 тисяч», – заявила Наталія Королевська.
При цьому, міністр поставила Державній службі зайнятості завдання скоротити середній період безробіття до 120 днів, підкресливши, що головним завданням у цій сфері є забезпечення людей роботою, а не грошовою допомогою.
У той же час, за словами міністра, одним із завдань Мінсоцполітики є стимулювання роботодавців до створення 30 тис. нових робочих місць у 2013 році.
Глава Мінсоцполітики розкритикувала роботу центрів зайнятості в регіонах і повідомила, що в Мінсоцполітики створена спеціальна комісія, яка розглядає факти надання ними неякісних послуг.
«Ми подивимося, скільки людей, що стоять на обліку в центрах зайнятості, реально шукають роботу, а скільки – стали штатними безробітними… Тому критерій оцінки – це 90% тих, хто навчається за кошти центрів зайнятості, повинні бути працевлаштовані, і вчити потрібно під конкретні вакансії конкурентних професій, а не вчити заради папірця», – підкреслила Наталія Королевська.
За словами міністра соцполітики, тестовий аналіз в одному з регіонів показав, що з 2 тис. безробітних, яких обдзвонили, тільки 4 погодилися прийти на співбесіду, а інші відповіли, що стоять на обліку не для того, щоб знайти роботу. Міністр підкреслила, що така ситуація є неприпустимою.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас