Apple намагається здивувати: компанія збирається робити свої гаджети з "рідкого" ​​металу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Apple намагається здивувати: компанія збирається робити свої гаджети з "рідкого" ​​металу

Технології&Авто
880
Apple вже зовсім скоро може почати застосовувати “рідкий метал” при виробництві своєї продукції. Нова технологія може застосовуватися при випуску iPhone, iPad, годинників або будь-якого іншого електронного пристрою.
Crucible Intellectual Property (компанія-пустишка, через яку оформлені домовленості між Apple і Liquidmetal) отримала патент, в якому описується метод, що дозволяє створювати листи з контрольованою товщиною від 0,1 до 25 міліметрів і шириною до трьох метрів.
Ексклюзивні права на цей легкий і міцний сплав з цирконію, титану, нікелю та міді компанія викупила в кінці 2010 року у Liquidmetal. Передовий матеріал поєднує переваги металу, скла, пластмаси: він міцний, стійкий до подряпин і корозії, і може приймати складні форми.
Досі Apple задіяла “рідкий метал” тільки при виготовленні скріпки, що відкриває лоток SIM-карти в деяких моделях iPhone і iPad. Випуск більш великих об’єктів, таких як корпуси для планшетників, ускладнювався недосконалістю технічного процесу: спроби створити листи металу потрібної товщини призводили до їх розтягування і поломки.
Атакан Пекер, один з творців сплаву, раніше прогнозував, що спочатку Apple буде робити з “рідкого металу” деякі компоненти для своїх пристроїв, після чого випустить “революційний продукт” на його основі, який буде дуже складно скопіювати.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас