Країни СНД можуть піти від роумінгу або знизити його вартість на порядок — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Країни СНД можуть піти від роумінгу або знизити його вартість на порядок

Світ
560
Через кілька років країни СНД можуть піти від роумінгу або знизити його вартість на порядок, повідомив міністр зв’язку і масових комунікацій Росії Микола Нікіфоров журналістам у четвер за підсумками підписання угоди про співпрацю в галузі інформаційних технологій, поштового та електричного зв’язку з міністерством транспорту і комунікацій Киргизії.
“У стратегічному плані через певну кількість років ми повинні піти від роумінгу. Може бути, країни не відмовляться повністю від роумінгу, але вартість послуги повинна бути на порядок нижчою”, – сказав міністр.
У Киргизії глава Мінкомзв’язку РФ бере участь у 48-му засіданні ради глав адміністрацій зв’язку Регіональної співдружності в галузі зв’язку (РСЗ).
Нікіфоров зазначив, що країни, що входять до РСЗ, постійно на своїх засіданнях піднімають питання зниження цін на роумінг. Для цього, за словами глави Мінкомзв’язку, Співдружність працює над зняттям бар’єрів для операторів в наданні послуг зв’язку своїм абонентам в інших країнах.
Міністр зазначив, що мова не йде про внесення питання про зниження цін на роумінг або його скасування до порядку денного засідань глав адміністрацій зв’язку РСЗ, так як Співдружність не може в ультимативному порядку диктувати умови приватному сектору. Така робота не може проводитися і в країнах-учасницях організації, так як це буде неприпустимим державним регулюванням.
Регіональна співдружність в галузі зв’язку є відкритою міжнародною регіональною організацією з функціями міждержавного координуючого органу в галузі електричного, поштового зв’язку та інформатизації.
Організація об’єднує адміністрації зв’язку 12 країн СНД на правах повноправних учасників (Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Грузія, Казахстан, Киргизія, Молдавія, Росія, Таджикистан, Туркменія, Узбекистан і Україна). Також зі статусом спостерігачів у роботі співдружності беруть участь Болгарія, Латвія, Литва, Естонія та Міжнародний союз електрозв’язку.
Головним завданням РСЗ є зміцнення і розширення взаємовигідних відносин між учасниками, координація їх діяльності з метою найбільш ефективного використання та розвитку засобів зв’язку та інформаційно-комунікаційних технологій.
За матеріалами:
Інтерфакс
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас