Будівництво четвертої гілки київського метро вимагає відселення десятків підприємств — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Будівництво четвертої гілки київського метро вимагає відселення десятків підприємств

Казна та Політика
646
Будівництво лінії метро на Троєщину в Києві пов’язане з відселенням близько 20 підприємств, повідомив директор дирекції будівництва метрополітену КП Київський метрополітен Олександр Охотніков.
“Що стосується Правого берега, там близько двох десятків підприємств, які потрібно відселити”, – сказав Охотніков, додавши, що це зажадає вирішення майнових питань. Необхідну для цього суму він не зміг назвати. “Це повинна вирішити комісія”, – повідомив він.
Директор дирекції будівництва метрополітену також відзначив необхідність вирішити питання відселення 57 власників дачних ділянок на Русанівських садах, які підпадають в межі траси лінії метро.
При цьому Охотніков скептично оцінює варіант будівництва нової гілки метро, згідно з яким лінія пройде по проспекту Маяковського, а не Бальзака, як передбачалося раніше. На його думку проходження траси по проспекту Маяковського значно збільшить вартість будівництва.
“Проект по Бальзака затверджений, але обговорюється варіант проходження траси по Маяковського – багато хто вважає, що це буде зручніше. Хоча це вимагатиме збільшення капіталовкладень рази в чотири більше, ніж по Бальзака і за часом – мінімум років десять. Тому якщо треба швидко підвести метро на Троєщину, то треба будувати по Бальзака – для цього відведена земля, є проект, і за часом це займе три роки”, – сказав він.
Нагадаємо, що, згідно з рішенням КМДА, лінія метро на Троєщині в Києві йтиме по проспекту Маяковського, а не Бальзака.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас