Американці винайшли замінник хмарних сховищ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Американці винайшли замінник хмарних сховищ

Технології&Авто
1511
Експерти американської компанії CGC розробили адаптер Plug, який перетворює виносні жорсткі диски в єдине сховище файлів для смартфонів, планшетів, комп’ютерів, телевізорів та іншої техніки.
Як стало відомо, гаджет розміром трохи більше флешки дає миттєвий віддалений доступ до терабайтыв даних, дозволяючи моментально обмінюватися файлами з іншими власниками Plug.
Відзначається, що за допомогою кабелів адаптер підключається до інтернету і до одного або кількох харддисків (через USB-хаб). Далі, встановивши додаток Plug на портативний або стаціонарний пристрій, потрібно буде авторизуватися під своїм логіном і паролем. Після цього буде потрібний лише доступ до інтернету.
У сховище можна відправляти дані, які тут же стануть доступні на всіх пристроях з ПЗ Plug без необхідності фізичного перенесення файлів.
Розробники також передбачили і можливість перехресного доступу до даних, яка сильно виручить, якщо, наприклад, треба відправити сотню фотографій другові. Нічого пересилати і закачувати на файлообмінник не доведеться: ці фотографії інший користувач Plug зможе переглядати через лічені секунди.
Автори продукту позиціонують його як практичну альтернативу “хмарам”. У випадку з Plug дані зберігаються вдома, а ємність сховища залежить не від правил і розцінок “хмарного” сервісу, а від бажання користувача. Відзначається, що Plug почне продаватися в грудні 2013 року і буде коштувати в роздробі $ 150.
Варто підкреслити, що сучасні IT-компанії приділяють пильну увагу розробці та впровадженню хмарних сервісів. Так, раніше повідомлялося, що Google запустив хмарний сервіс для зберігання даннях, а Microsoft похвалилася, що її хмарна платформа Azure вже більше року запущена у виробничому режимі і за цей час стала сервісом з мільярдними оборотами, виявившись такою ж важливою частиною продуктової лінійки компанії, як Windows і Windows Server, Office або Visual Studio.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас