UniCredit Group, що володіє двома банками в Україні, не має наміру скорочувати присутність в країні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

UniCredit Group, що володіє двома банками в Україні, не має наміру скорочувати присутність в країні

Фондовий ринок
543
UniCredit Group, що володіє двома банками в Україні («Укрсоцбанк» і «УніКредит Банк»), не має наміру скорочувати присутність в країні, і продовжить розвиватися на нашому ринку, повідомив перший заступник голови правління «Укрсоцбанку» Сергій Маноха в ексклюзивному інтерв’ю УНІАН.
За словами банкіра, 23 січня поточного року виповнилося 5 років з дня покупки акцій «Укрсоцбанку» групою UniCredit, і вкладення інвестицій материнської структури за цей період досягли 3 млрд дол, 2 млрд дол з яких на сьогоднішній день вже погашені. «Зрозуміло, ці вкладення були ефективними, оскільки банк працював з прибутком. Україна є досить цікавим регіоном для групи, і завдання скорочення присутності не розглядається, група має намір продовжувати тут розвиватися», – сказав банкір.
Як запевнив Маноха, стратегія групи не зміниться у зв’язку з відходом Бориса Тимонькіна, який очолював правління «Укрсоцбанку» з 2001 року. «У банку працює злагоджена команда, представлена ​​багатьма національностями. Розуміючи ситуацію, група провела всі призначення без залучення кадрів зі сторони, їх влаштовує колектив і сформована атмосфера. Якщо все добре йде, то навіщо щось міняти?», – Вважає він. Крім того, за словами банкіра, Тимонькін залишається підтримувати банк, оскільки увійде до складу наглядової ради. Щодо конфлікту інтересів, пов’язаного з таким призначенням, і можливого продажу банку групі «ВЕТЕК» Маноха прокоментував: «Мені важко припустити конфлікт інтересів, так як ми і банк, що належить групі «ВЕТЕК», знаходимося в різних сегментах і не є конкурентами. Продаж також малоймовірний. Такий банк цікавий власнику як центральна частина, «серце» холдингу, а в масштабах промислово-фінансової групи він буде забирати більше ресурсів і уваги, ніж давати віддачі, оскільки мусить розвиватися».
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас