На вилучених в Україні серверах "ВКонтакте" виявили дитячу порнографію — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На вилучених в Україні серверах "ВКонтакте" виявили дитячу порнографію

Кримінал
1445
Міністерство доходів і зборів виявило на українських серверах соціальної мережі “Вконтакте” (РФ) незаконний відеконтент, що містить, зокрема, дитячу порнографію, у зв’язку з чим 11 липня була відкрито кримінальне провадження. Про це йдеться в документі Міндоходов.
Зокрема, в документі повідомляється, що 10 липня була завершена комплексна експертиза, яка виявила, що на 265 файлах, вилучених у невстановленої особи, яка діяла від імені мережі “Вконтакте”, перебувала інформація з ознаками порнографічної продукції, у тому числі дитячої порнографії, а також контент з ознаками пропаганди культу насильства і жорстокості.
Експертиза встановила, що незаконна інформація знаходилася на серверах з грудня минулого року, тільки в період з 14 по 26 червня її переглянули 31 млн користувачів.
Провадження у справі відкрив слідчий відділ Державної податкової інспекції у Деснянському районі Києва.
Нагадаємо, 27 червня Дуров зявив, що правоохоронні органи в Києві вилучили сервери компанії.
Пізніше з’явилася інформація від джерела в Міндоходів про те, що відомство не знало, чи належать вилучені сервера соцмережі “ВКонтакте”.
“Дійсно, вчора (26 червня – Ред) з 16:00 до 19:00 підрозділом ГУ Міндоходів в Києві проводилися слідчі дії щодо тих компаній, назви яких вже оприлюднені. Ці компанії, за нашими даними, не мають ніякого відношення до мережі “Вконтакте”, і ми не знали, що вони мають відношення до “Вконтакте”, перевірка проводилася за вказаними в ухвалі суду компаніям”, – повідомили в ГУ Міндоходів в Києві.
Після цього головне управління Міністерства доходів і зборів України в Києві офіційно підтвердило перевірку серверів компанії ТОВ «Дата-Айікс ЮЕЙ», проте заявило, чтотехніка не має ніякого відношення до соціальної мережі «ВКонтакте».
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас