Нові моделі iPhone не зможуть приваблювати споживачів як і раніше - опитування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нові моделі iPhone не зможуть приваблювати споживачів як і раніше - опитування

Технології&Авто
633
Apple наближається до стагнації на ринку смартфонів, і її нові моделі вже не зможуть в тій же мірі привабити споживачів, як це було два роки тому, коли продажі iPhone росли стрімкими темпами, вважають аналітики Wall Street, що брали участь в опитуванні видання Fortune.
За їх прогнозами, в III фінансовому кварталі “яблучна” компанія змогла реалізувати 27,15 млн iPhone, що на 4,3% більше, ніж роком раніше, коли продажі становили 26,03 млн. Динаміка слабка, але позитивна, враховуючи невеликі терміни присутності моделей iPhone 5, iPhone 4S і iPhone 4: 9, 21 і 36 місяців відповідно.
Apple може запустити виробництво iPhone 5S вже в липні, а на ринку він з’явиться у вересні або на початку жовтня 2013 р., вважає аналітик Jefferies Пітер Майсек. Експерт так само оцінює обсяг випуску бюджетних iPhone, виробництво яких було розпочато в червні.
За оцінками експерта, первинний об’єм замовлень на виробництво очікуваного восени iPhone 5S складе 25-30 млн штук за квартал. У період з грудня 2013 р. по лютий 2014 Apple збере 5 млн iPhone 4S, 20 млн бюджетних iPhone, якщо той все ж буде анонсований, і 25 млн нових iPhone 5S.
До публікації квартального звіту Apple ще більше тижня, але аналітики заздалегідь хвилюються, побоюючись недостатньо високих результатів. На цей раз нервозність експертів пов’язана з сумнівами в тому, що партнер компанії – мобільний оператор Verizon – продасть необхідний обсяг смартфонів в нинішньому році.
Аналітики прогнозують квартальну виручку Apple на рівні 35,17 млрд дол і прибуток у розмірі 7,33 дол на акцію. У той же період минулого року показники становили 35 млрд дол і 9,32 дол на акцію.
Apple – найбільший в США виробник комп’ютерів, аудіоплеєрів та програмного забезпечення. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Купертіно (Каліфорнія). Капіталізація компанії досягла безпрецедентного рівня, перевищивши 600 млрд дол.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас