S&P: ситуація в Єгипті не вплинула на кредитний рейтинг країни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

S&P: ситуація в Єгипті не вплинула на кредитний рейтинг країни

Світ
178
Міжнародне рейтингове агентство S&P підтвердило довго- і короткостроковий суверенні кредитні рейтинги Єгипту на рівні ”ССС+/С”, прогноз по рейтингах стабільний.
Рейтинги відображають політичні, зовнішні, бюджетні та інші економічні ризики в Єгипті, які все ще високі. Однак аналітики агентства сподіваються, що зовнішня фінансова підтримка країни буде достатньою і своєчасною, щоб уникнути дефолту. “Ми розглядаємо Єгипет як геополітично важливу країну для стабільності у всьому регіоні, особливо враховуючи її контроль над Суецьким каналом”, – наголошується в повідомленні агентства.
Новий єгипетський уряд у вівторок склав присягу на вірність конституції перед тимчасовим президентом країни Адлі Мансуром. Церемонія пройшла в резиденції єгипетських президентів палаці “Аль-Іттіхад” в Каїрі.
На думку аналітиків S&P, повідомлення, що з’явилося 10 липня, про те, що Кувейт, Саудівська Аравія і ОАЕ готові надати Єгипту фінансову підтримку в 12 мільярдів доларів зменшили вірогідність того, що країна зіткнеться з кризою платіжного балансу.
Стабільний прогноз по рейтингу збалансований змінами політичного ландшафту Єгипту і значним тиском на валютні ресурси, а також відображає надії аналітиків на те, що зовнішня фінансова допомога буде виділена протягом решти 2013 року.
За матеріалами:
Прайм
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас