0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Fitch погіршило прогноз рейтингу Приватбанку до "негативного"


Fitch погіршило прогноз рейтингу Приватбанку до "негативного"

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) в іноземній валюті ПриватБанку (Дніпропетровськ) “B” і погіршило його прогноз зі “стабільного” до “негативного”.

“Перегляд прогнозу рейтингу відображає зрослу ймовірність зниження стелі України,… а також потенціал для подальшого погіршення фінансового становища держави з негативними наслідками для банківського сектора країни, зокрема, подальшого скорочення економічної активності і/або ослаблення гривні”, – відзначає агентство в повідомленні у вівторок.

ПриватБанк заснований в 1992 році. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2013 року по розміру загальних активів (174,93 млрд грн) ПриватБанк є найбільшим серед 175 діючих банків.

Прибуток ПриватБанку в січні-червні 2013 року склала 1,383 млрд грн, що в 2,3 рази перевищує показник за аналогічний період 2012 року. Його сукупні активи збільшилися за перше півріччя на 10,7% – до 190,9 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк КГРУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування