Китай збільшив загальний обсяг куплених казначейські облігацій США до рекордних $ 1,316 трлн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китай збільшив загальний обсяг куплених казначейські облігацій США до рекордних $ 1,316 трлн

Фондовий ринок
377
Китай продовжує купувати казначейські облігації США, при цьому обсяг облігацій, що знаходяться у Китаю, виріс до рекордного рівня, в той час як продаж приватними інвесторами векселів та облігацій також виявився на дуже високому рівні.
Загальний обсяг Treasuries у Китаю в травні виріс на 25,2 млрд дол до 1,316 трлн дол, свідчать дані Міністерства фінансів США. Другим за величиною власником є Японія, яка скоротила свої позиції до 1,11 трлн дол
При цьому чистий довгостроковий відтік портфельних інвестицій склав 27,2 млрд дол, в порівнянні з переглянутим значенням у попередньому місяці на рівні 21,8 млрд дол.
Прибутковість по 10-річних казначейських облігаціях досягла двомісячного максимуму в травні, так як ринок почав чекати можливого скорочення програми кількісного пом’якшення ФРС. Прибутковість по 10-річних казначейських бондах становить 2,53%, в порівнянні з 1,63% на 1 травня.
Чистий обсяг покупок довгострокових іноземних цінних паперів склав 27,2 млрд дол, у той час як неурядові інвестори за кордоном були нетто-продавцями казначейських облігацій, обсяг продажів склав 29 млрд дол, а це рекордний рівень.
Всього уряди купили Treasuries на 40,3 млрд дол, а чистий обсяг покупок склав 11,3 млрд дол
Китай збільшив загальний обсяг куплених казначейські облігацій США до рекордних $ 1,316 трлн
Уряд США витрачає більше коштів, ніж їх надходить до бюджету, в результаті чого впродовж останніх чотирьох років дефіцит бюджету становить приблизно 1 трлн дол. Запозичення використовуються для фінансування якраз цього дефіциту.
В даний час республіканці пропонують різко скорочувати витрати, щоб скоротити дефіцит бюджету, а демократи виступають за комплексний підхід, що включає і підвищення податків, і скорочення витрат. Проте сторони не можуть домовитися.
У США вже діє скорочення витрат за деякими статтями бюджету, і це дозволило скоротити дефіцит. Беручи до уваги цей факт, а також заходи казначейства, можна сказати, що до осені стеля держборгу досягнута не буде.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас