Подорожчання квитків на поїзди, шенгенських віз для українців стане більше і 2 українські крайності — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Подорожчання квитків на поїзди, шенгенських віз для українців стане більше і 2 українські крайності

Енергетика
997
Пропонуємо вашій увазі найцікавіші цифри і цитати вівторка, 16 липня.
- Уряд Туреччини ухвалив рішення про підвищення мит на імпорт волоських горіхів з України на 23%
- Чисельність населення України в травні скоротилася на 14,9 тис. осіб
- Україна займає 38 місце з 177 серед країн найбільших економік світу
- З сьогоднішнього дня квитки на потяги подорожчають на 10%
- Вартість імпортного газу для України в червні виріс на 0,5% до $ 407,87 за тисячу кубометрів
Старший радник ПАТ «Альфа-Банк» Роман Шпек про інвестиційну привабливість інвестмонет
“Звичайно, всі зацікавлені, щоб на ринку було якомога більше різних інструментів інвестування, якими і банки, і населення могли б користуватися. Один з них сьогодні представляють інвестиційні монети Нацбанку. Варто відзначити, що на сьогодні спостерігається хороший попит на цей інструмент. Для цього є кілька причин: по-перше, вони високої проби, що може зацікавити як нумізматів, так і пересічних громадян, по-друге, попит на ці монети зростає у зв’язку зі сприятливою кон’юнктурою ринку золота”
Народний депутат Верховної Ради (КПУ) Ігор Алексєєв про те, що від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі збільшилося в 7,6 рази
“За п’ять років членства України в СОТ від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі збільшилося в 7,6 рази – з 330 млн дол – до 5 млрд 500 млн дол в 2012 році. Сільськогосподарське машинобудування… тут від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі збільшилося на 31% – з 817 млн ​​дол до 1 млрд 71 млн дол у 2012 році… виходячи з цієї ситуації уряду потрібно думати про одне. Її врятувати може інвестування економіки, підтримка вітчизняного товаровиробника та створення нових робочих місць”
“Це вже не п’ята колона, а якась восьма. Зробимо все, щоб тільки познущатися над власною державою, щоб комусь показати дулю. В Україні існує дві крайності – ультранаціоналісти, які тільки говорять, що ми були хорошими, і люди, яким потрібно постійно доводити іншим, що все українське – це страшно. Це такі “табачники”
Економічний експерт Віктор Ведмідь про тарифи на проїзд у потягах
“Тарифи (“Укрзалізниці”) у нас зростають випереджаючими темпами. Слід звернути увагу, що заробітна плата зросла лише на 10%. При цьому дорожчають послуги. Відсьогодні вони дорожчають на 10%, потім на 20%. Тому якби ми говорили в контексті структури витрат на заробітну плату… то подорожчання має бути на 1-2%, може бути, 3%. Тому виходить, що набагато більш високими темпами ніж доходи ростуть послуги “Укрзалізниці””
“Зараз ми працюємо над тим, щоб активізувати процедуру видачі віз українцям. Крім того, ведемо роботу над тим, щоб збільшити видачу довгострокових віз (від 1 до 5 років)”
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас