Чорновіл: В Україні існує дві крайності — ультранаціоналісти і "табачники" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чорновіл: В Україні існує дві крайності — ультранаціоналісти і "табачники"

661
В Україні існує дві крайності — ультранаціоналісти і “табачники”.
Про це в коментарі розповів колишній народний депутат Тарас Чорновіл.
“Це вже не п’ята колона, а якась восьма. Зробимо все, щоби лише познущатися над власною державою, аби комусь показати дулю”, – висловив думку колишній народний депутат, коментуючи ситуацію довкола Волинської трагедії.
Окрім того, він наголосив на необхідності консенсусу між Україною та Польщею, а особливо прощення.
“Волинська трагедія — це, дійсно, жахлива сторінка історії, і коли то “свободівці”, або ще хтось заявляли, що ми про це не повинні згадувати, а лише розповідати, що поляки вбивали українців – то це є ницо. Треба розуміти, що ця трагедія — не мала бути, її не мали були допустити. І наша національна дурість двох країн полягає в тому, що ми на це пішли”, – висловив думку політик.
Водночас, за його словами, “ймовірно, що це провокувало Гестапо, а з іншого боку — НКВД. Це було критично для поляків, хоча і українців багато було вбито. Найжахливіше, коли жінка на чоловіка кидалася, а чоловік на жінку, адже було багато змішаних сімей”.
“В Україні існує дві крайності — ультранаціоналісти, які тільки кажуть, що ми були хорошими, і люди, яким треба постійно доводити іншим, що все українське — це все страшне. Це такі собі “табачники”, – підкреслив він.
“Представники Партії регіонів, написали листа-звернення до польського Сейму із прохання визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу. Те, що Партія регіонів пішла на такий крок — це є абсолютною дикістю. Коли ще я був у ПР, то ми з Кожарою наполягали, аби до цієї трагедії ставилися виважено, обережно, і основним пунктом мають бути не політичні гасла, а питання скорботи, доброї пам’яті”, – резюмував він.
За матеріалами:
gazeta.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас