Нью-йоркський університет знизив зарплату екс-голові ЦРУ до $1 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нью-йоркський університет знизив зарплату екс-голові ЦРУ до $1

Світ
364
Адміністрація коледжу Macaulay Honors Університету Нью-Йорка (CUNY) знизила зарплату екс-директору ЦРУ Девіду Петреусу з 200 тисяч доларів до 1 долара на рік на тлі критики з боку інших викладачів коледжу.
Петреус отримав посаду запрошеного професора коледжу у квітні цього року. Передбачалося, що з початку наступного навчального року він буде вести два семінари і прочитає дві відкриті лекції. Платня колишнього глави ЦРУ становила, відповідно до документів, які потрапили до рук журналістів, від 150 до 200 тисяч доларів на рік. При цьому середня зарплата викладачів коледжу, що мають велике навчальне навантаження, становить близько 90 тисяч доларів на рік.
“Гроші ніколи не були тією причиною, через яку генерал (Петреус) погодився на цю позицію. Як тільки виникли суперечності з приводу суми, яку він буде отримувати, він вирішив, що набагато важливіше зосередитися на студентах і процесі навчання і не дозволяти фінансовому питанню опинятися в центрі уваги”, – заявив адвокат Петреуса.
Петреус понад 35 років прослужив в американській армії, дійшовши до рангу чотиризіркового генерала. Він командував об’єднаними силами НАТО і США в Афганістані та багатонаціональними силами в Іраку, також координував військові операції в Пакистані, Центральної Азії, на Близькому Сході. У 2011-2012 роках очолював ЦРУ. Петреус подав у відставку в листопаді 2012 року після того, як стало відомо про його роман з журналісткою і укладачкою офіційної біографії генерала Полою Бродуелл.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас