Німці збирають гроші на Linux-ручку з перевіркою орфографії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Німці збирають гроші на Linux-ручку з перевіркою орфографії

Технології&Авто
439
Німці Фальк Вольські і Даніель Кесмахер почали збір грошей за допомогою ресурсу краудфандінгу Kickstarter на створення “розумної” ручки Lernstift, яка автоматично перевіряє орфографію.
Зазначається, що Lernstift обладнаний вбудованим комп’ютером під управлінням платформи Linux, також у ньому є датчик руху, пам’ять, Wi-Fi-антена і вібромотор. Датчик руху, який включає акселерометр, гіроскоп і магнетометр, має роздільну здатність 400 точок на дюйм. Він сканує текст, який пише користувач. Щосекунди датчик здатний відправляти інформацію в процесор 200 разів.
Так, мінікомп’ютер оснащений ПЗ, яке вивчає отримані з датчика дані. Творці вказують, що ручці потрібно набагато менше даних, ніж може надавати датчик – для розрізнення написаного від руки тексту вистачає 100 точок на дюйм, а отримувати дані можна 50 разів на секунду.
Розробники запевняють, що Lernstift може виконувати дві функції. Перша – це перевірка помилок. Якщо користувач робить помилку в слові, ручка самостійно вібрує. Друга можливість – поліпшення почерку. Девайс починає вібрувати, якщо почерк стає погано помітний.
ПЗ Lernstift може адаптуватися під почерк людини. Щоб налаштувати пишучий девайс, користувачеві потрібно написати кілька слів друкованими літерами і потім – курсивом.
Автори розраховують, що ручку Lernstift зможуть використовувати діти у віці від 5 років і дорослі. Крім того, гаджет можна підключати до комп’ютера, смартфона або планшета і зберігати текст, який створюється з її допомогою. Наприклад, можна зберігати нотатки, або батьки зможуть стежити за успішністю своєї дитини.
Раніше повідомлялося, що стартап Hapilabs, творець вилки Hapifork – столового приладу з вбудованим Bluetooth і вібромотором, – приступив до збору фінансів на реалізацію свого проекту, повідомляє VentureBeat.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас