Названо найбільш "автомобілізовані" міста в світі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Названо найбільш "автомобілізовані" міста в світі

Світ
1071
Першим містом у світі за рівнем автомобілізації виявився Нью-Йорк, в той час як на другому і третьому місці розташувалися Москва і Лондон відповідно. Про це депутатам міської думи розповів виконуючий обов’язки заступника мера російської столиці з містобудівної політики і будівництва Марат Хуснуллін.
“Рівень автомобілізації Москви дуже високий, більше тільки у Нью-Йорку. Зараз у Москві 380 автомобілів на тисячу жителів. Більше нас тільки в Нью-Йорку. В інших мегаполісах ці цифри значно нижчі, наприклад, у Китаї – 280 автомобілів, у Лондоні – 320”, – заявив Хуснуллін.
Виконуючий обов’язки заступника мера також додав, що щільність вулично-дорожньої мережі в столиці Росії при цьому в два-три рази менша у порівнянні з іншими світовими мегаполісами.
“За п’ять років у Москві буде побудовано та реконструйовано 400 кілометрів доріг. Сьогодні в Москві, не враховуючи нові території, 3,6 тисячі кілометрів доріг”, – повідомив він.
Тим часом, перевантаженість доріг в Москві становить 42 відсотки. За даними міської влади, середній час, який житель столиці витрачає на дорогу від дому до роботи, становить 67 хвилин.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас