КМДА завершила процес повернення "продеребаненних" за Черновецького активів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

КМДА завершила процес повернення "продеребаненних" за Черновецького активів

Казна та Політика
357
Київська міська державна адміністрація (КМДА) практично завершила процес повернення активів, незаконно відчужених у 2006-2010 роках, заявив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.
“Процес практично завершений, всі суди, які до цих пір продовжуються, знаходяться на завершальній стадії. Це, як правило, або касаційна інстанція, або розгляд у судах тих справ, які були спрямовані на нові розгляди”, – повідомив О.Пузанов.
“Ніяких позовів по нових об’єктах в останні півроку ми точно не подавали. Це пов’язано із закінченням строків позовної давності. Найбільш знакові об’єкти, по яких у нас було достатньо інформації, що свідчила про порушення закону, вже вдалося повернути”, – додав він.
За його словами, зараз активна позовна робота з ініціативи КМДА не ведеться, проте, подібну роботу ще веде прокуратура.
Так, раніше КМДА, визначивши, що якесь майно вибуло з комунальної власності не за ринковою ціною, з порушенням законів, готувало всю доказову базу, прописувала всю аргументацію. Але, щоб уникнути сплати величезного державного мита, матеріали передавалися в прокуратуру, і вона зверталася до суду.
“Зараз нові об’єкти у нас вже не з’являються, а прокуратура – як правило, це районні прокуратури – аналізує відчуження майна за рішеннями райрад і самостійно звертається до судів”, – зазначив О.Пузанов.
На питання про те, чи притягнений хтось до відповідальності за незаконне відчуження активів, заступник голови КМДА сказав: “Як і раніше, наскільки я знаю, в розшуку перебуває Анатолій Чуб, який очолював Головне управління комунальної власності. Розслідується кілька кримінальних справ. По деяких з них навіть прийняті рішення, якщо не помиляюся, хтось навіть амністований. Прізвища не хотів би називати”.
Як повідомлялося, голова КМДА Олександр Попов в квітні 2011 року оприлюднив дані про те, що з кінця 2007 року по липень 2010 року в столиці були незаконно передані в оренду або приватну власність тисячі гектарів земельних ділянок на загальну суму до 70 млрд грн, а також десятки тисяч квадратних метрів нежитлової нерухомості, що знаходиться в комунальній власності.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас