ООН: Світ перебуває в стані інформаційної війни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ООН: Світ перебуває в стані інформаційної війни

Світ
706
Світ знаходиться в стані інформаційної війни, і для багатьох урядів практика шпигунства в мережі Інтернет, про що активно йдеться в останні тижні, – буденність.
Впевненість у цьому висловив на прес-конференції в Женеві генеральний секретар Міжнародного союзу електрозв’язку Хамадун Туре.
“На жаль, в світі йде інформаційна війна. Я б хотів, щоб її не було, але вона є. Я говорив минулого тижня з одним послом, і він мені сказав :“Я не розумію, чому європейці так здивовані, ми всі це робимо”, – сказав він.
При цьому генсек МСЕ не сумнівається, що і його електронна пошта відкрита для спецслужб.
“Було б нерозумно думати, що моя електронна переписка не відстежується”, – сказав Туре, на думку якого світ радикально змінився, і з новими викликами в інтернеті країни можуть боротися лише спільно.
“У світі більше немає суперсили. У кіберпросторі все вирішує людський мозок. Одні з найбільш шкідливих вірусів створювалися на ноутбуках вартістю менше тисячі доларів”, – зауважив глава МСЕ.
“Ми повинні діяти спільно, це – новий порядок. Це зовсім не так, як у випадку з ядерною зброєю, коли все визначається технологіями, знаннями, інфраструктурою та інвестиціями, тут все по-іншому”, – підкреслив Туре.
Як відомо, екс-співробітник ЦРУ Едвард Сноуден, який розповів про те, що спецслужби США мають доступ до інформації про клієнтів найбільших інтернет і телекомунікаційних компаній, таких як Microsoft, Skype і Facebook, зараз переховується від влади США.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас