Приєднуйся до команди успішних менеджерів! — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Приєднуйся до команди успішних менеджерів!

269
International Management Academy презентує єдиний в Україні навчальний курс «Project Management» німецької Академії управління та економіки AFW для професіоналів та власників бізнесу. Курс «Project Management» був визнаний найкращим курсом Німеччини в галузі менеджменту, який дає можливість отримати комплексну бізнес-освіту в галузі проектного менеджменту.
Заняття за курсом «Project Management» починаються з 1 вересня 2013 та передбачають різні формати навчання. Курс викладається російською мовою з використанням німецьких навчальних матеріалів, які були написані авторським складом Академії AFW з урахуванням української специфіки менеджменту.
Курс «Project Management» акредитований Державним департаментом освіти Німеччини. Це означає, що диплом, який отримують випускники, визнається в усьому світі і є високою оцінкою економічних та управлінських знань.
Програма курсу розроблена відповідно до вимог міжнародних стандартів компетентності в області менеджменту і управління персоналом (PMI, IPMA, P2M).
В основу курсу «Project Management» закладена Гарцбургська модель управління проектами, яка дозволяє сформувати проектне розуміння і цілісне бачення управління проектом.
Що ж таке проектний менеджмент?
30 років тому вперше в світовому бізнесі прозвучало поняття «проектний менеджмент». Сьогодні ж проектний менеджмент є невід’ємною частиною системи управління будь-якої компанії.
Проектний менеджмент – це мистецтво координувати людські та матеріальні ресурси для досягнення певних результатів і цілей. Пітер Друкер, один із найвпливовіших професіоналів в менеджменті ХХ століття, в одній зі своїх книг сказав: «Поняття «менеджменту» є найменш вивченим із фундаментальних інститутів нашого суспільства». Щоб бути успішними, компанії змушені займатися проектним менеджментом у всіх напрямках, починаючи від створення корпоративного стилю до виведення продукту на ринок. А такі компетенції, як вміння керувати одночасно декількома процесами в проекті, ставити завдання членам команди і виконувати технічні функції, стали обов’язковими для кожного, хто вирішив працювати в цій галузі.
Сьогодні на ринку існує безліч тренінгів та семінарів, де можна дізнатися загальні поняття управління проектами. International Management Academy підійшла до цього питання більш комплексно, надаючи можливість пройти повний цикл навчання, придбати практичні навички та стати дипломованим професіоналом в області проектного менеджменту.
Детальна інформація на сайті International Management Academy.
За матеріалами:
IMA
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас