Українських чиновників назвали небезпечними для пішоходів і водіїв — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українських чиновників назвали небезпечними для пішоходів і водіїв

Технології&Авто
584
У ході перевірки ДАІ законності використання спецсигналів на автомобілях було вилучено 266 дозволів на встановлення спецсигналів.
За інформацією, наданою департаментом державтоінспекції МВС, за першу декаду липня по всій країні були перевірені 3297 транспортних засобів.
З них на 392 були виявлені порушення використання світлових і звукових спецсигналів.
Чотири автомобілі були доставлені на штрафмайданчики, в 33 випадках складено адміністративні протоколи.
Активіст громадського руху “Дорожній контроль” Єгор Воробйов заявив, що у проведенні нинішньої перевірки використання спецсигналів взагалі не було ніякої необхідності, і що “ДАІ просто спробувала створити позитивний інформаційний привід”.
У той же час Воробйов впевнений, що на українських автомагістралях ПДР в рівній мірі діють далеко не для всіх, і що крім спецсигналів існує цілий ряд інших способів безкарного порушення правил.
Як приклад активіст “Дорожнього контролю” привів сигнали дальнього світла, які привілейовані водії подають інспекторам ДАІ, якщо ті намагаються їх зупинити.
“Ці комбінації сигналів призначені для оперативних служб і постійно змінюються. Але чиновники, близькі до влади, або будь-яка особа, готова дати солідний хабар, можуть отримати цей код в обхід встановленого порядку”, – пояснив Воробйов.
Однак найбільшу небезпеку на українських дорогах, на його думку, створює атмосфера безкарності для порушників дорожнього руху з числа можновладців, їхніх дітей і самих міліціонерів.
“Останнім часом спостерігається якась епідемія подібних випадків. Чи не щотижня приходять повідомлення про аварії, спровокованих тим чи іншим чиновником або його родичами”, – поділився своїми тривожними спостереженнями Воробйов.
За його словами, такі випадки є наслідком характеру нинішньої української влади, і ДАІ нездатна самостійно боротися з цим явищем.
Зазначену думку поділяє і секретар парламентського комітету з національної безпеки і обороні Сергій Каплін.
Він розповів, що крім спецсигналів, автомобілі чиновників оснащуються ще і спеціальними номерами.
За матеріалами:
Deutsche Welle
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас