Інвестмонети НБУ надійніші вкладів в іноземній валюті, - банкіри — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інвестмонети НБУ надійніші вкладів в іноземній валюті, - банкіри

Кредит&Депозит
3634
Експерти констатували інвестиційну привабливість інвестмонет.
«Звичайно, всі зацікавлені, щоб на ринку було якомога більше різних інструментів інвестування, якими і банки, і населення могли б користуватися. Один з таких сьогодні представляють інвестиційні монети Нацбанку. Варто відзначити, що на сьогодні спостерігається хороший попит на цей інструмент. Для цього є кілька причин: по-перше, вони високої проби, що може зацікавити як нумізматів, так і пересічних громадян, по-друге, попит на ці монети зростає у зв’язку зі сприятливою кон’юнктурою ринку золота», – сказав старший радник ПАТ «Альфа -Банк» Роман Шпек.
За його словами, сьогодні інвестиційні монети є більш привабливим інструментом інвестування, ніж іноземна валюта. «Люди, розуміючи це, за допомогою інвестмонет пробують заробити. Золото в якості інвестицій завжди буде цікавим, воно на порядок надійніше іноземної валюти», – підкреслив Шпек.
З цим згоден казначей банку «Даніель» Василь Невмержицький. «Високий попит на інвестиційні монети можна досить легко пояснити. Це монети високої проби, населення розуміє, що на них можна заробити, згодом продавши за вищою ціною або розмістивши в банку у вигляді банківського вкладу в золоті. Це набагато цікавіше і надійніше тих же вкладів в іноземній валюті, особливо в нинішній ситуації в США і єврозоні. Варто відзначити, що цей інструмент інвестування досить цікавий для банків, адже операції з ним не обкладаються податками», – підкреслив банкір
Нагадаємо, за шість місяців 2013 НБУ реалізував майже 16 тис. інвестиційних монет на загальну суму 31,15 млн грн. Всього в 2013 р. НБУ відкарбує 34 тис. інвестиційних монет.
За словами директора генерального департаменту регулювання грошового обігу НБУ Віктора Нестеренка, привабливість інвестмонет полягає в максимальному наближенні ціни монети до вартості дорогоцінного металу в монеті, а також у високій ліквідності, оскільки розроблений і діє механізм зворотного викупу інвестмонет.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас