В.о. мера Москви хоче виселяти мігрантів за порушення ПДР — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В.о. мера Москви хоче виселяти мігрантів за порушення ПДР

Світ
255
Т. в. о. мера Москви Сергій Собянін вважає, що порушення трудовими мігрантами правил дорожнього руху (ПДР) повинно розглядатися як порушення трудового законодавства і як привід для виселення.
“Вважаю, що мігранти, які працюють на комерційних перевезеннях, їх порушення правил дорожнього руху повинні розглядатися як грубі порушення трудового законодавства”, – заявив він сьогодні журналістам і додав, що такі люди “повинні припиняти трудові відносини в країні і виселятися”.
Собянін назвав “дуже правильним” федеральний закон, що набирає чинності 7 листопада, згідно з яким транспортні компанії РФ не зможуть брати на роботу водіїв з іноземними правами на водіння. Він зазначив, що, за наявною статистикою, переважна більшість водіїв-іноземців не можуть з першого разу отримати російські права, що свідчить про їх слабку підготовку.
В.о. мера Москви також повідомив, що дав доручення “ГИБДД (Державна Інспекція Безпеки Дорожнього Руху в Росіїї – ред.) перевірити всі транспортні підприємства, особливо тих водіїв, які багаторазово порушували правила дорожнього руху”. “Я вважаю, що таких водіїв треба усувати від роботи, більше того – позбавляти прав”, – підкреслив Собянін.
При цьому т. в. о. мера оповістив журналістів, що після великого ДТП, що сталося 13 липня на території “Нової Москви”, в лікарнях як і раніше знаходяться 33 постраждалих. “12 – у важкому стані. Після операції їх стан більш-менш нормальний, є надія, що ці люди виживуть”, – підсумував т. в. о. мера.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас